Dětský GASTRO WORKSHOP

TALENT PRAHY 8 S JOSEFEM LADOU

26.11.2013 probíhal kurz výroby Adventních věnců, který jsme pořádali v tvůrčí kavárně VYPÁLENÉ KOŤÁTKO 

KURZ Výroba ADVENTNÍCH VĚNCŮ 2013

Českomoravská stavební spořitelna - oceňování zaměstnanců

8.11. 2011  -  jako každým rokem, tak i letos proběhlo v Českomoravské stavení spořitelně oceňování zaměstnanců po 10. a 15.letech. Odpolednem provázela Petra Černocká. Produkčně zajišťovala Partida o.s., foto Lukáš Rumpík 

Českomoravská stavební spořitelna

MEZINÁRODNÍ FESTIVAL PODĚBRADSKÉ FILMOVÉ ZÁŽITKY 2.ROČNÍK, S NÁZVEM  - DNY FILMOVÉ HUDBY

 

Ve dnech 3. a 4.6. 2011 se uskutečnil 2 ročník Mezinárodního festivalu Poděbradské filmové zážitky, tentokrát pod názvem DNY FILMOVÉ HUDBY. Diváci se mohli zaposlouchat do známých filmových melodií v podání těch nejlepších interpretů a hudebníků. Hosty a účinkujícími festivalu byli: Big Band Felixe Slováčka, Martin Chodúr, Dasha, Tomáš Savka, Ilona Csáková, Jaroslav Uhlíř, Pražské konzervatoře, skupina Čvajmajs a mnoho dalších. Pořadatelem akce byl Středočeský kraj, produkční program a zajištění Partida o.s. 

Dny filmové hudby

NATÁČENÍ PROMOSPOTU PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ

1 - 3.8. 2011 proběhlo natáčení promospotu, pod režijním vedením Kryštofa Hanzlíka. Zadavatelem byl hejtman Středočeského kraje, produkčně zajišťovala Partida o.s. 

Natáčení promospotu pro Středočeský kraj, srpen 2011

CHARITATIVNÍ KONCERT PRO LIBEREC

19.9. 2010 během odpoledne a večera koncert shlédlo zhruba 600 diváků. Tým Liberec přispěl na povodňové konto Libereckého kraje částkou 24 600 Kč. Na dobrovolném vstupném bylo vybráno 5 227 Kč, tato částka byla rovněž poukázána na povodňové konto Libereckého kraje. Všem divákům tímto ještě jednou moc děkujeme. 

Na koncertě vystoupili:

LEONA ŠENKOVÁ, SÁMER ISSA, MARIÁN VOJTKO, KAPELA GIONNO, RAHAT LUKUM - ORIENTÁLNÍ TANEČNICE, ABBA REVIVAL, koncertem provázel ALEXANDER HEMALA - všem umělcům děkujeme. 

Charitativní koncert pro Liberec

DĚTSKÝ DEN V BENEŠOVĚ NA ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 1.9. 2010 

 

1.9. 2010  se konal den pro děti na zahájení školního roku v Benešově na parkovišti  POD BRANKOU, pořadatelem byl Ing. Petr Hostek a produkci zajišťovala PARTIDA o.s.

Dětský den Benešov

MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL 

PODĚBRADSKÉ FILMOVÉ ZÁŽITKY 4. - 6.6. 2010

 

Festival se konal na Lázeňské Kolonádě v Poděbradech, jehož pořadatelem  byl Středočeský kraj  a doprovodný program a produkci  zajišťovala PARTIDA o.s.

 

 

Poděbradské filmové zážitky